JSON Web Token Authentication (JWT) (2.3.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
