JSON Web Token Authentication (JWT) (2.3.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Key
ku: کلیل

en: About
ku: دەربارە
