JSON Web Token Authentication (JWT) (2.3.0) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Edit
ms: Sunting

en: Save
ms: Simpan

en: Key
ms: Kunci

en: About
ms: Perihal

en: Web services
ms: Perkhidmatan web
