JSON Web Token Authentication (JWT) (2.3.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा
