JSON Web Token Authentication (JWT) (2.3.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Key
ro: Cheie

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web

en: Generate
ro: Generează
