JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor
