JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
