JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Key
he: מפתח

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
