JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
id: Awalan

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Save
id: Simpan

en: Public Key
id: Kunci Publik

en: Key
id: Kunci

en: About
id: Tentang

en: Web services
id: Layanan web
