JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: About
is: Um
