JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Key
ja: キー

en: About
ja: アバウト

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Generate
ja: 生成する
