JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Key
ka: გასაღები

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
