JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау
