JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
