JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Key
nl: Sleutel

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: Generate
nl: Genereer

en: Key ID
nl: Sleutel-ID

en: Add Key
nl: Sleutel toevoegen
