JSON Web Token Authentication (JWT) (2.2.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај
