JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Key
az: Açar

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
