JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Save
es: Guardar

en: Public Key
es: Clave pública

en: Private Key
es: Clave privada

en: Key
es: Clave

en: Algorithm
es: Algoritmo

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web

en: Generate
es: Crear
