JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Key
eu: Giltza

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
