JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Key
fi: Avain

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Generate
fi: Luo
