JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Key
hu: Kulcs

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Secret
hu: Titok
