JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Key
jv: Kunci

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web
