JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: Web services
nn: Nettjenester
