JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс
