JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Key
pl: Klucz

en: Algorithm
pl: Algorytm

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Generate
pl: Generuj

en: Secret
pl: Sekret

en: Add Key
pl: Dodaj klucz
