JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: About
te: గురించి
