JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ
