JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
