JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Key
hr: Ključ

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi
