JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta5) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Public Key
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ ಕೀಲಿ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Key ID
kn: ಕೀಲಿ ಐಡಿ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
