JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Key
tr: Anahtar

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Generate
tr: Oluştur
