JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Key
sk: Kľúč

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby

en: Generate
sk: Generovať
