JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Key
cs: Klíč

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby

en: Generate
cs: Generovat

en: Secret
cs: Klíč
