JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: Key
da: Nøgle

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: Generate
da: Opret
