JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Key
fil: Susi

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
