JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Public Key
fr: Clé Publique

en: Private Key
fr: Clé privée

en: Key
fr: Clef

en: Algorithm
fr: Algorithme

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: Generate
fr: Générer
