JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Public Key
gl: Chave pública

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Key
gl: Clave

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Generate
gl: Xerar
