JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Public Key
vi: Khoá công khai

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Key
vi: Khóa

en: Algorithm
vi: Thuật toán

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Key ID
vi: ID khoá

en: Secret
vi: Mật
