JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Key
gu: ચાવી

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
