JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: About
hi: के बारे में

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
