JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Key
lv: Atslēga

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi
