JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
