JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Key
uk: Ключ

en: Algorithm
uk: Алгоритм

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Key ID
uk: Ід. ключа

en: Secret
uk: Таємний
