JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Key
be: Ключ

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы
