JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu
