JSON Web Token Authentication (JWT) (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Key
lt: Raktas

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos
