Kaltura Media (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Domain
nl: Domein

en: General
nl: Algemeen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: @path is not a valid path.
nl: @path is geen geldig pad.

en: Thumbnails location
nl: Locatie miniaturen

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
nl: Miniaturen worden bij de bron opgehaald en lokaal opgeslagen op deze URI.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
nl: Kon de miniatuur niet downloaden van {url}.
