Kaltura Media (1.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Default
da: Standard

en: Domain
da: Domæne

en: General
da: Generelt

en: Default value
da: Standardværdi

en: @path is not a valid path.
da: @path er ikke en gyldig sti.

en: Thumbnails location
da: Små billeder placering
