Kaltura Media (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Domain
et: Domeen

en: General
et: Üldine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: @path is not a valid path.
et: @path ei ole korrektne teekond.

en: Thumbnails location
et: Pisipiltide asukoht
