Kaltura Media (1.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: Domain
ar: النطاق

en: General
ar: عام

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
